Naturopatická poradna

Nikdy v minulosti jsem si nemyslela, že bych mohla pracovat v naturopartické poradně jako Darkfield specialista, i když mi přírodní léčba byla vždycky bližší než klasická medicína. Ale jak se říká: „NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY“. Přes irisdiagnostiku jsem se dostala k vyšetření živé kapky krve, kde mi terapeut doporučil detoxikaci organismu, i když jsem neměla „žádné“ potíže. Jen jsem se léčila jako každá druhá žena s onemocněním štítné žlázy, bolel mě palec na levé noze (zřejmě začínající dna), trpěla jsem premenstruačním syndromem, a tak jsem šla do detoxikace po hlavě. Za měsíc mě přestal bolet palec u nohy, nepoznala jsem, kdy přichází první den menstruace (najednou jsem nepociťovala jediný náznak bolesti), a to nemluvím o tom, že díky detoxikaci jsem bez léků na štítnou žlázu.

Na začátku prázdnin r. 2011 byla moje mamka na operaci kyčelního kloubu, kde podstoupila totální endoprotézu. Operace proběhla v pořádku, ale rekonvalescence nějak „pokulhávala“. Matka rok po operaci chodila o 2 berlích a trpěla bolestí. Reakce lékařů byla však vždy stejná: „podle rentgenového snímku máte vše v pořádku …“ V té době už jsem spolupracovala se zakladatelkou naturopatických poraden, kam jsem také svoji matku doporučila na vyšetření živé kapky krve. A tím to všechno začalo!

Tato metoda mě natolik zaujala, že jsem neváhala ani minutu a začala se do hloubky vzdělávat, navštěvovat různé kurzy, které byly zakončeny zkouškou s certifikáty, konference, semináře. A v létě r. 2013 jsem otevřela naturopatickou poradnu v ERPET golf centrum na Smíchově.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *